Bike Hall Contest 2015, který se uskutečnil na trutnovském zimním stadionu 1. a 2. 5. 2015 opět sponzorovala společnost KASPER CZ.

V pořadí již 11. ročník mezinárodního závodu v BMX a MTB Freestylu, který se odehrál 1. a 2. května, byl výjimečný tím, že pro tuzemské ridery v kategorii PRO byl závod poprvé v historii zároveň i mistrovstvím České republiky. Závod byl tradičně rozdělen do několika kategorií: BMX Park Pro a Amateur, MTB Park, a BMX Street Jam. Stejně jako v posledních osmi letech, tak i pro 11. ročník připravila naše firma speciální překážky a navíc akci podpořila i finančně. Kvalifikace kategorie BMX Amateur a MTB se jela v pátek, novinkou tohoto ročníku závodů byla kvalifikace BMX Pro, která byla plánovaná na sobotní ráno. Finálové jízdy pak odstartovaly 2. května ve 14 hodin, slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo ve 20:30. Celý BIKE HALL CONTEST uzavřela After Party přímo na zimním stadionu, kde vystoupili DJs Poeta a Hlava.