Zimní sleva 5 % na dodávky všech typů dřevěných konstrukcí realizovaných do konce dubna 2023. A k tomu prvních 100 km dopravy ZDARMA. Pošlete nám svou poptávku!

Kariéra

Pracujte v KASPER CZ

Volné pracovní pozice

KASPER CZ s.r.o. je předním českým výrobcem klasických i vazníkových krovů a dalších nosných konstrukcí ze dřeva. Dřevěné nosné konstrukce navrhujeme pomocí statických i konstrukčních softwarových programů, následně je vyrábíme, dodáváme i montujeme přímo na stavbě. Lidé u nás mají prostor ke kariérnímu růstu a průběžnému vzdělávání se. Seznamte se s nabídkou volných míst ve společnosti KASPER CZ s.r.o. a v případě zájmu o konkrétní pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Dělník dřevovýroby – obsluha CNC stroje

Mátě vyučení v oboru tesař, truhlář nebo v příbuzném oboru? Jste fyzicky zdatný a nebojíte se manuální práce? Přidejte se k nám do týmu na pozici dělník dřevovýroby –⁠ obsluha CNC stroje!

Více informací

Vedoucí montážní skupiny

Rádi pracujete se dřevem? Máte vyučení v oboru tesař, truhlář nebo v oboru příbuzném? Nebojíte se manuální práce? Do naší výroby hledáme vhodného kolegu na pozici vedoucí montážní skupiny. Přidejte se k nám do týmu!

Více informací

Specialista obchodu

Jste rádi v kontaktu s lidmi a zajímá vás obor práce se dřevem jako konstrukčním materiálem? Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici specialista obchodu. Staňte se součástí týmu KASPER CZ.

Více informací
Rychlý kontakt

Pracujte v Kasper CZ!

Poptávka

Ječná 550, 541 03 Trutnov 3
Česká republika

+420 499 827 300
+420 499 827 301
podpora@kaspercz.cz