Kariéra

Pracujte v KASPER CZ

Volné pracovní pozice

KASPER CZ s.r.o. je předním českým výrobcem klasických i vazníkových krovů a dalších nosných konstrukcí ze dřeva. Dřevěné nosné konstrukce navrhujeme pomocí statických i konstrukčních softwarových programů, následně je vyrábíme, dodáváme i montujeme přímo na stavbě. Lidé u nás mají prostor ke kariérnímu růstu a průběžnému vzdělávání se. Seznamte se s nabídkou volných míst ve společnosti KASPER CZ s.r.o. a v případě zájmu o konkrétní pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY na polski rynek

Jesteś pasjonatem biznesu, uwielbiasz szukać nowych możliwości i wiesz, jak budować i utrzymywać relacje z klientami? Dołącz do zespołu KASPER CZ i stań się częścią naszego dynamicznego zespołu!

Více informací

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro polský trh

Jste nadšení pro obchod, rádi vyhledáváte nové příležitosti a umíte budovat a udržovat vztahy se zákazníky? Připojte se k týmu KASPER CZ a staňte se součástí našeho dynamického týmu!

Více informací

Specialista obchodu

Jste rádi v kontaktu s lidmi a zajímá vás obor práce se dřevem jako konstrukčním materiálem? Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici specialista obchodu. Staňte se součástí týmu KASPER CZ.

Více informací

Účetní

Společnost KASPER CZ hledá do svého týmu kolegu na pozici účetní. Pokud máte silné analytické schopnosti, smysl pro detail a chuť pracovat v inovativním prostředí, rádi vás přivítáme mezi námi. Nabízíme stabilní zaměstnání, možnosti profesního rozvoje a příjemné pracovní prostředí.

Více informací
Rychlý kontakt

Pracujte v Kasper CZ!

Poptávka

Ječná 550, 541 03 Trutnov 3
Česká republika

+420 499 827 300
+420 499 827 301
podpora@kaspercz.cz