Kariéra

Pracujte v KASPER CZ

Aktuálně volné pozice

KASPER CZ s.r.o. je předním českým výrobcem klasických i vazníkových krovů a dalších nosných konstrukcí ze dřeva. Dřevěné nosné konstrukce navrhujeme pomocí statických i konstrukčních softwarových programů, následně je vyrábíme, dodáváme i montujeme přímo na stavbě. Lidé u nás mají prostor ke kariérnímu růstu a průběžnému vzdělávání se. Seznamte se s nabídkou volných míst ve společnosti KASPER CZ s.r.o. a v případě zájmu o konkrétní pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Specialista prodeje – obchodní zástupce

Jste rádi v kontaktu s lidmi a zajímá vás obor práce se dřevem jako konstrukčním materiálem? Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici specialista prodeje. Staňte se součástí týmu KASPER CZ.

Více informací

Projektant dřevěných konstrukcí

Zajímá vás projektování střešních konstrukcí a staveb ze dřeva? Chcete se naučit víc o práci se dřevem jako konstrukčním materiálem nebo máte dokonce v tomto oboru už zkušenosti? Spojte se s námi!

Více informací

Mistr tesař

Trávíte na střechách víc času než na zemi a ještě nemáte dost? Máme pro vás nabídku. Montujte pro nás se svou partou příhradové vazníky, klasické krovy, lepené konstrukce a podobné vychytávky, které slouží jako základy střech. Naše nabídka platí pro zkušené borce, ale i začínající fachmany.

Více informací
Rychlý kontakt

Pracujte v Kasper CZ!

Napište nám

Ječná 550, 541 03 Trutnov 3
Česká republika

+420 499 827 300
+420 499 827 301
podpora@kaspercz.cz