30 let praxe a přes 1 500 zákazníků ročně 

Na stavebním trhu působí společnost KASPER CZ již bezmála 30 let a opírá se tedy o bohaté a rozmanité zkušenosti. Dodává střešní konstrukce pro rodinné domy, obchodní objekty, pergoly a nejrůznější atypické projekty nejen v ČR, ale i v okolních státech. Za dobu svého působení věnovala značnou část pozornosti i prostředků do oblasti inovací a využívá nejmodernější vybavení i software. Vyhledávanost firmy a spokojenost zákazníků dokládá například počet zakázek uskutečněných za rok 2021, který dosáhl 1 500!

Nosné konstrukce pro střechy i stěny 

Na jaké produkty se firma specializuje? V oblasti nosných konstrukcí jsou to v první řadě vazníky se styčníkovou deskou. Ty umožňují rychle, efektivně a poměrně levně zastřešit stavbu téměř jakéhokoliv tvaru. Využívají se při stavbách střech rodinných domů, sportovních a obchodních objektů či skladových hal. KASPER CZ pro jejich výrobu používá čtyřstranně hoblované sušené řezivo, které není nutné chemicky ošetřovat.  Kdo upřednostňuje tradičnější řešení pomocí poctivé tesařiny a chce využít půdní prostor do posledního centimetru, může pro zastřešení zvolit klasicky vázanou konstrukci. Pro její zhotovení využívá firma KASPER CZ masivní či lepené dřevo  typu BSH Si pečlivě opracované na CNC strojích.  Firma dále vyrábí a dodává v posledních letech stále oblíbenější dřevěné nosné stěnové dílce. Nejčastěji se jedná o CLT panely nebo 2by4 stěnové konstrukce. Z těchto panelů lze v krátkém čase vybudovat nosné konstrukce rodinných domů, pasivních či mobilních dřevostaveb i administrativních vícepodlažních objektů. Jejich výhodou je kromě rychlé montáže také dlouhá životnost, estetičnost a nízké náklady. 

Vstřícnost a maximální nasazení od prvního kontaktu

Zákazníci u KASPER CZ v neposlední řadě velmi oceňují komplexnost nabízených služeb. Kromě výroby a dodávky mezi ně patří také poradenství či návrh konstrukčního řešení a preciznost jak v přípravné fázi realizace, tak během samotné montáže. Firma si zakládá na spolehlivosti a osobním, partnerském přístupu s důrazem na individuální požadavky klienta. Jakékoliv dotazy či poptávku můžete zaslat prostřednictvím formuláře.